Jsme oficiálním smluvním Distributorem a Partnerem Ava Security pro Českou republiku


AVA

Ava Cloud Connector™


Bezpečnostní zařízení Ava


Využijte hardwarovou akceleraci a všudypřítomnou analýzu ve velkém rozsahu.

aware


Optimalizováno pro Ava Aware


Bezpečnostní zařízení Ava přicházejí v různých velikostech optimalizovaných pro Ava Aware a jsou šitá na míru a testována, aby bylo zajištěno, že vaše nasazení je snadno spravovatelné. Každý z nich obsahuje GPU Nvidia pro podporu videoanalýzy založené na strojovém učení od Aware a je předem vybaveno certifikáty pro trvalé zabezpečení.


Funkce bezpečnostních zařízení Ava


scalable

Škálovatelné

Každé bezpečnostní zařízení Ava lze konfigurovat s více jednotkami s individuální kapacitou až 16 TB, což umožňuje až 192 TB záznamového úložiště SATA.

Streamline-your-multi-site

Zvýšené zabezpečení

Zařízení Ava používají odolné linuxové jádro, které zajišťuje bezpečnost vašich dat a záznamů. Zařízení vybavená vyhrazeným modulem TPM minimalizují rizika kybernetických hrozeb. Aby se zabránilo fyzické ztrátě nahrávek, jsou všechna data zapsaná na záznamové disky šifrována.

complate-hardware-support

Kompletní hardwarová podpora

Ava poskytuje plnou podporu napříč celou produktovou řadou zařízení Ava a zajišťuje plnou kompatibilitu s ostatními produkty Ava. V případě rozšíření servisní podpory máte náhradní jednotky následný pracovní den, abyste mohli svou instalaci stále provozovat.

range

Rozsah

Od jednoho zařízení na jednom místě až po více globálně distribuovaných zařízení poskytují naše servery škálovatelné řešení, které může růst s vašimi požadavky, a přitom neustále udržovat přístup ke všem vašim kamerám po celou dobu nasazení systému.

resilient

Odolné

Navrženo pro zajištění maximální redundance a spolehlivosti. Porucha záznamováho disku, napájení nebo selhání ventilátoru nebrání tomu, aby řešení zabezpečení videa Ava fungovalo na plnou kapacitu. V závislosti na modelu jsou komponenty zařízení vyměnitelné za provozu, což umožňuje jednoduchou výměnu bez jakýchkoli prostojů.

data-throughput

Datová propustnost

Každé zařízení Ava může být vybaveno dvěma ethernetovými rozhraními, což umožňuje oddělené sítě. Naše větší zařízení mají 10Gbit ethernetová rozhraní pro maximální propustnost dat.

A PROČ S NÁMI


KONTAKTY


ASETECH PRO s.r.o.

IČO: 03353125


  Ohradní 1394/61, 140 00 Praha 4 - Michle

  info@asetech.cz


  Jiří Pavlík

        +420 734 283 626

        jpavlik@asetech.cz


  Radek Špála

        +420 775 055 011

        rspala@asetech.cz


© ASETECH PRO s.r.o. | advanced security technologies | 2014-2021